FARSI  خانه


در جلسه وزیر ورزش و وجوانان با روسای فدراسیونهای ورزشی دکتر سلطانی فر از سمیه یزدانی تقدیر کرد             مدیر روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.              کاپ و مدال های افتخارآفرینان دوچرخه سواری در موزه کمیته ملی المپیک              قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد              محمود پراش سرمربی تیم ملی فهرست نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا را اعلام کرد.             

پنجشنبه 30 خرداد 1398

کلام روز

نامگذاری سال 1398
رونق تولید


پیام قمری بمناسبت سی و سومین دوره تور آذربایجان

خسرو قمری رییس فدراسیون دوچرخه سواری ج.ا.ا در آستانه آغاز سی و سومین دوره تور دوچرخه سواری ایران-آذربایجان پیامی صادر نمود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری،متن پیام رییس فدراسیون دوچرخه سواری ایران بدین شرح می باشد:
« بسیار خوشحالم فرصت دوباره ای فراهم شد تا بار دیگر در مراسم افتتاحیه تور بزرگ و بین المللی دوچرخه سواری ایران – آذربایجان حضور داشته باشم . به عنوان رییس فدراسیون دوچرخه سواری ایران به همه ورزشکاران ، مربیان ، مسوولان خارجی حاضر در این دوره از مسابقات خوشامد می گویم . عزم راسخ و ستودنی مسوولان ، دست اندرکاران و همه مردم عزیز خطه آذربایجان باعث شد تا سی و سومین دوره تور بزرگ دوچرخه سواری به طور منظم و در تاریخ مقرر برگزار گردد . کشور ایران و مردم آذربایجان این روزها در سوگ ایام شهادت سالار شهیدان اسلام و یاران وفاداراش بسر می برند و شک ندارم این تور می تواند پیام رسان درس های عاشورای حسینی به همه مردم جهان باشد.
تور دوچرخه سواری ایران - آذربایجان فرصت مناسبی بوجود خواهد آورد تا نمایندگان تیم های خارجی حاضر در این مسابقات از شهر تبریز به عنوان پایتخت گردشگری جهان اسلام بازدیدی داشته باشند و از تاریخ و سنت های کشور عزیزمان اطلاعات جامع تری بدست آورند.
تور ایران – آذربایجان در تقویم اتحادیه جهانی یکی از تورهای باسابقه و حرفه ای محسوب می شود و امید دارم این دوره نیز همچون سنوات گذشته در سطحی بین المللی و قابل تحسین برگزار گردد.
تور ایران – آذربایجان بدون شک در رشد و توسعه رشته دوچرخه سواری در ایران و خاورمیانه تاثیر بسزایی داشته است.
در پایان نیز به همه میهمانان ،ورزشکاران و مسوولان حاضر در این مسابقات خیر مقدم می گویم و امیدوارم در طول حضورشان در کشور عزیزمان ایران بتوانند اقامت خوبی داشته باشند.

تاريخ  ارسال:شنبه 31 شهريور 1397 - 14:01

تعداد بازديد: 408

کد:104459-1398 

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.