FARSI  خانه


قمری:دیپلماسی ورزشی با حضور سلطانی‌فر شکل تازه‌ای گرفت              اردوی تدارکاتی تیم ملی استقامت و نیمه استقامت بانوان              اسدی سرپرست دبیری فدراسیون دوچرخه سواری شد              پرتو آذر: مي خواهم در المپيك شركت كنم              قمری به همراه وزیر ورزش در سیستان و بلوچستان             

دوشنبه 31 ارديبهشت 1397

کلام روز

نامگذاری سال 97
حمایت از کالای ایرانی


تور دوچرخه سواری ایران - آذربایجان
مسیر سی و یکمین دوره تور نیمه حرفه ای دوچرخه سواری ایران - آذربایجان نهایی شد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری ؛مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی گفت : مسیر سی و یکمین دوره تور نیمه حرفه ای دوچرخه سواری ایران - آذربایجان نهایی شد.

جمشید نظمی در ادامه افزود : سی و یکمین دوره تور نیمه حرفه ای دوچرخه سواری ایران - آذربایجان 24 الی 29 اردیبهشت ماه در مجموع 1004.6 در شش مرحله در مسیر استانهای آذربایجانغربی ، اردبیل و آذربایجانشرقی برگزار خواهد شد.

وی گفت : بر اساس برگزاری جلسات کمیته فنی و نشستهای متعدد مرحله اول در مسیر تبریز به ارومیه به مسافت 162.4 کیلومتر ، مرحله دوم در مسیر ارومیه به منطقه ازاد تجاری ارس به مسافت 209.4 کیلومتر ، مرحله سوم در مسیر منطقه ازاد تجاری ارس به تبریز به مسافت 139.9 کیلومتر برگزار خواهد شد.

وی افزود : مرحله چهارم 27 اردیبهشت تور سی و یکم مسیر تبریز به سرعین را به مسافت 198.2 را رکاب می زنند و وارد استان اردبیل خواهند شد و در مرحله پنجم مسیر سرعین به پیست اسکی سهند به مسافت 180.7 برگزار خواهد شد.

مدیر تور سی و یکم افزود : مرحله نهایی و ششم 29 اردیبهشت در تبریز مقابل لاله پارک به مسافت 114 کیلومتر برگزار خواهدشد.

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی گفت: تمامی استانداردهای فنی و ایمنی یو سی آی در تور نیمه حرفه ای ایران – آذربایجان رعایت خواهد شد.

وی افزود: با بکار گیری آخرین استانداردهای اتحادیه دوچرخه سواری، UCI در بخش رقابت های جاده ای و تور های نیمه حرفه ای در سی و امین دوره تور دوچرخه سواری بین المللی نیمه حرفه ای ایران – آذربایجان شاهد حفظ جایگاه این تور از منظر نمایندگان در سال های آتی و حتی ارتقاء آن به سطح حرفه ای خواهیم بود.

نظمی افزود : موضوع اسکان رکابزنان و کادر فنی و اجرایی در بهترین شرایط ممکن در شهرها، امنیت بسیار بالای مسیر مسابقات توسط راهنمایی و رانندگی، حضور داوران مجرب اروپایی و خارجی در کنار داوران بین المللی ایرانی و هماهنگی تمامی ارگان ها و نهادهای هر سه استان آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل نوید برگزاری رقابتی در سطح بالا را می دهد.

اروین کیست ماکر از کشور هلند به عنوان کمیسر ارشد و اوله اولسن از کشور دانمارک به عنوان افسر آنتی دوپینگ برای حضور در سی و یکمین دوره تور دوچرخه سواری ایران - آذربایجان از سوی UCI طی نامه رسمی معرفی شده اند.

تاريخ  ارسال:دوشنبه 23 فروردين 1395 - 09:41

تعداد بازديد: 350

کد:33969-1397 

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.