FARSI  خانه


قهرمانی فرح بخشیان در مسابقه جایزه بزرگ فارس              آغاز اردوی تدارکاتی تیم ملی سرعت و نیمه استقامت              مسابقات دوچرخه سواری پیست و جاده بانوان از دوشنبه در تهران آغاز شد.              مراسم تودیع و معارفه دبیر و سرپرست دبیری جدید فدراسیون دوچرخه سواری انجام شد.              محمد گنج خانلو صاحب مدال نقره مرحله سوم تور بین المللی چین شد.             

يكشنبه 31 شهريور 1398

کلام روز

نامگذاری سال 1398
رونق تولید


پیام رییس فدراسیون دوچرخه سواری به مناسبت سی و یکمین دوره تور بین المللی آذربایجان-ایران

رییس فدراسیون دوچرخه سواری در پیامی سی و یکمین دوره تور بین المللی آذربایجان را نمایشی دوباره از اقتدار،انسجام و اتحاد مردم ایران توصیف کرد.
خسرو قمری گفت: در آستانه فرارسیدن سی و یکمین دوره تور بین المللی آذربایجان بسیار مسرور هستیم که در سال المپیک و حضور در بزرگترین آوردگاه تاریخ که هر چهار سال برگزار می شود شاهد نمایشی دیگر از اقتدار و انسجام جامعه دوچرخه سواری ایران خواهیم بود.تور بین المللی آذربایجان - ایران پنجره ای رو به تمام زیبایی های ایران عزیزمان گشوده است که ثبت این رقابت بزرگ در تقویم uci گواه این مطلب می باشد.حال که این مهم حاصل شده و تلاش های بی وقفه مسوولان کشوری و استانی در برگزاری هر چه بهتر این تور بین المللی نتیجه بخش بوده است،فدراسیون دوچرخه سواری نیز کسب موفقیت در این تور را یکی از ملاک های حضور در تیم ملی برای المپیک پیش رو در نظر گرفته است.اهمیت بسیار بالای این تور بر هیچ کس پوشیده نیست و شک نداریم این دوره نیز با تلاش های بسیار مسوولان ورزش استانی در بالاترین سطح ممکن برگزار خواهد شد.اغراق نکردیم اگر این تور را همسطح بزرگترین تورهای درجه یک آسیا بدانیم وهمین مساله موجب می شود امسال نیز همانند سالهای گذشته شاهد حضور دوچرخه سواران تراز اول دنیا در این مسابقات باشیم.
امیدواریم خانواده بزرگ دوچرخه سواری نیز به عنوان حامی همیشگی این رشته در کنار رکابزنان حاضر در تور بزرگ آذربایجان حضور داشته باشند.جا دارد به همه کسانی که در برگزاری این تور ، خادمانه و خالصانه از هیچ تلاشی دریغ نکردند تقدیر و تشکر داشته باشم و امیدوارم در سال 1395 شاهد موفقیت رکابزنان کشورمان در المپیک ریو باشیم.

تاريخ  ارسال:پنجشنبه 2 ارديبهشت 1395 - 16:06

تعداد بازديد: 462

کد:33999-1398 

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.