FARSI  خانه


در جلسه وزیر ورزش و وجوانان با روسای فدراسیونهای ورزشی دکتر سلطانی فر از سمیه یزدانی تقدیر کرد             مدیر روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.              کاپ و مدال های افتخارآفرینان دوچرخه سواری در موزه کمیته ملی المپیک              قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد              محمود پراش سرمربی تیم ملی فهرست نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا را اعلام کرد.             

پنجشنبه 30 خرداد 1398

کلام روز

نامگذاری سال 1398
رونق تولید


جایزه 110 هزار دلاری تور ایران(آذربایجان)

جایزه ارزی تور دوچرخه سواری ایران (آذربایجان) به 110 هزار دلار افزایش یافت.
مدیر سی و یکیمن دوره تور دوچرخه سواری نیمه حرفه ای ایران - آذربایجان گفت: جایزه تور دوچرخه سواری بین المللی آذربایجان به 110هزار دلار افزایش می یابد.
مدیر سی و یکیمن دوره تور دوچرخه سواری نیمه حرفه ای ایران - آذربایجان گفت: جایزه تور دوچرخه سواری بین المللی آذربایجان به 110هزار دلار افزایش می یابد.
وی برگزاری سی و یکیمن دوره تور دوچرخه سواری نیمه حرفه ای ایران - آذربایجان را افتخاری برای کشور عنوان کرد و گفت:این تور با بیش از سی سال قدمت هر بار با قدرت و قوت بیشتری برگزار می شود و امیدوارم در سال های آتی و با تلاش جمعی سطح کیفی آن بالاتر رود. جمشید نظمی افزود: تلاش خواهیم کرد تا برگزاری این تور در هر سال بهتر از قبل باشد و به همین منظور جایزه 60 هزار دلاری سالهای گذشته به 100 هزار دلار و در دوره سی و یکیمن دوره تور دوچرخه سواری نیمه حرفه ای ایران - آذربایجان به 10 هزار دلار افزایش یافته است.
نظمی به ظرفیت بالای دوچرخه سواری این استان اشاره کرد و گفت: دوچرخه سواران استان حرف های زیادی برای گفتن دارند و نمایندگان خوبی برای ایران در عرصه های بین المللی بوده اند.
وی ابراز امیدواری کرد که دوچرخه سواران در این تور در کنار هم رقابتی سالم و بیادماندنی داشته باشند.
گفتنی است سی و یکمین دوره تور نیمه حرفه‌ای دوچرخه سواری ایران - آذربایجان با شرکت 21 تیم داخلی و خارجی از 4 قاره جهان، از تاریخ 24 الی 29 اردیبهشت ماه در مجموع 1004/6 کیلومتر در شش مرحله در مسیر استانهای آذربایجان‌شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل برگزار خواهد شد.

تاريخ  ارسال:شنبه 11 ارديبهشت 1395 - 11:18

تعداد بازديد: 283

کد:34017-1398 

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.