FARSI  خانه


قمری:دیپلماسی ورزشی با حضور سلطانی‌فر شکل تازه‌ای گرفت              اردوی تدارکاتی تیم ملی استقامت و نیمه استقامت بانوان              اسدی سرپرست دبیری فدراسیون دوچرخه سواری شد              پرتو آذر: مي خواهم در المپيك شركت كنم              قمری به همراه وزیر ورزش در سیستان و بلوچستان             

شنبه 2 تير 1397

کلام روز

نامگذاری سال 97
حمایت از کالای ایرانی


پورسیدی:تور امسال با کیفیت بالایی برگزار می شود

رکابزن تیم شهرداری تبریز گفت: تور سی و یکم با توجه به وجود تیم های مطرح و قوی، در سطح کیفی بالایی برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری،صمد پورسیدی که در مرحله اول موفق شد به مقام دوم انفرادی برسد، اظهار داشت: مرحله اول این تور بسیار خوب و منظم برگزار شد و با کمک همه رکابزنان تیم بود که من دوم شدم و امیدوارم در ادامه تور هم بتوانم نتایج خوبی را همراه تیم کسب کنم.
وی افزود: با توجه شرایطی که من و همه رکابزنان تیم ما دارند بیشتر در بخش کوهستان می توانند حریف سر سختی برای بقیه رکابزنان باشند و رقابت در جاده شاید کمی سخت باشد ولی تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا نتایج خوبی را در ادامه تور هم کسب کنیم.
پورسیدی گفت: تور امسال نسبت به سال گذشته از تمامی لحاظ پیشرفت خوبی را داشته است و امیدوارم بقیه مراحل هم با آرامش به پایان برسد.
وی تصریح کرد: تیم ما با وجود رکابزنان خوبی که در اختیار دارد تلاش خواهد کرد در تمامی مراحل عملکرد خوبی داشته باشد و در کنار تیم های خارجی بتوانیم عملکرد خوبی داشته باشیم.

تاريخ  ارسال:شنبه 25 ارديبهشت 1395 - 09:14

تعداد بازديد: 287

کد:34072-1397 

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.