FARSI  خانه


در جلسه وزیر ورزش و وجوانان با روسای فدراسیونهای ورزشی دکتر سلطانی فر از سمیه یزدانی تقدیر کرد             مدیر روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.              کاپ و مدال های افتخارآفرینان دوچرخه سواری در موزه کمیته ملی المپیک              قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد              محمود پراش سرمربی تیم ملی فهرست نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا را اعلام کرد.             

پنجشنبه 30 خرداد 1398

کلام روز

نامگذاری سال 1398
رونق تولید


پورسیدی:تور امسال با کیفیت بالایی برگزار می شود

رکابزن تیم شهرداری تبریز گفت: تور سی و یکم با توجه به وجود تیم های مطرح و قوی، در سطح کیفی بالایی برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری،صمد پورسیدی که در مرحله اول موفق شد به مقام دوم انفرادی برسد، اظهار داشت: مرحله اول این تور بسیار خوب و منظم برگزار شد و با کمک همه رکابزنان تیم بود که من دوم شدم و امیدوارم در ادامه تور هم بتوانم نتایج خوبی را همراه تیم کسب کنم.
وی افزود: با توجه شرایطی که من و همه رکابزنان تیم ما دارند بیشتر در بخش کوهستان می توانند حریف سر سختی برای بقیه رکابزنان باشند و رقابت در جاده شاید کمی سخت باشد ولی تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا نتایج خوبی را در ادامه تور هم کسب کنیم.
پورسیدی گفت: تور امسال نسبت به سال گذشته از تمامی لحاظ پیشرفت خوبی را داشته است و امیدوارم بقیه مراحل هم با آرامش به پایان برسد.
وی تصریح کرد: تیم ما با وجود رکابزنان خوبی که در اختیار دارد تلاش خواهد کرد در تمامی مراحل عملکرد خوبی داشته باشد و در کنار تیم های خارجی بتوانیم عملکرد خوبی داشته باشیم.

تاريخ  ارسال:شنبه 25 ارديبهشت 1395 - 09:14

تعداد بازديد: 232

کد:34072-1398 

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.