FARSI  خانه


در جلسه وزیر ورزش و وجوانان با روسای فدراسیونهای ورزشی دکتر سلطانی فر از سمیه یزدانی تقدیر کرد             مدیر روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.              کاپ و مدال های افتخارآفرینان دوچرخه سواری در موزه کمیته ملی المپیک              قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد              محمود پراش سرمربی تیم ملی فهرست نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا را اعلام کرد.             

پنجشنبه 30 خرداد 1398

کلام روز

نامگذاری سال 1398
رونق تولید


پیتر کالینگ:تور از سطح بسیار بالایی برخوردار است

رکابزن تیم دراپاک استرالیا و فاتح مرحله دوم سی و یکمین دوره تور دوچرخه سواری ایران آذربایجان گفت: رکاب زدن در این دوچرخه سواران حرفه ای کار راحتی نیست و خوشحالم که توانستم در این مرحله به مقام اول برسم.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری،"پیتر کالینگ" که در مرحله دوم سی و یکمین دوره تور دوچرخه سواری آذربایجان موفق شد مسیر 209 کیلومتری را زودتر از بقیه رکابزنان طی کند، اظهار داشت: با توجه به شرایطی که در مسیر بود در کیلومتر 70 مسیر تصمیم گرفتم از رکابزنان جلو تر بروم که در کنار من دو رکابزن دیگر نیز حضور داشتند که همراه آنها مسیر را طی کردم و در نهایت با تلاشی که داشتم موفق شدم در ادامه مسیر جلو تر از آنها به خط پایان برسم.
وی افزود: درمسیر سر بالایی کمک خوبی در اول شدن من کرد و به دلیل دسته دسته شدن رکابزنان من و دونفر دیگر از دوچرخه سواران توانستیم زود تر از بقیه مسیر را طی کنیم.
کالینگ در مورد سطح تور عنوان کرد: سطح تور بسیار خوب و عالی است و همه رکابزنان از توانایی و پتانسیل بالایی برخوردار هستند و رکاب زدن در بین این دوچرخه سواران کار آسانی نیست.
مرحله سوم سی و یکمین دوره تور دوچرخه سواری ایران آذربایجان، فردا یکشنبه در مسیر منطقه آزاد ارس به سمت تبریز برگزار خواهد شد.

تاريخ  ارسال:شنبه 25 ارديبهشت 1395 - 18:27

تعداد بازديد: 339

کد:34077-1398 

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.