FARSI  خانه


قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد              محمود پراش سرمربی تیم ملی فهرست نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا را اعلام کرد.              جلسه بررسی عملکرد تیم ملی کوهستان در اردوی ایتالیا و اسلوونی با حضور قمری برگزار شد             مسابقات قهرمانی کشور سال ۱۳۹۷ بانوان در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان با حضور ۸۰ ورزشکار از ۱۸ استان کشور به میزبانی استان تهران برگزار شد             قمری:دیپلماسی ورزشی با حضور سلطانی‌فر شکل تازه‌ای گرفت             

جمعه 3 اسفند 1397

کلام روز

نامگذاری سال 97
حمایت از کالای ایرانی


پیتر کالینگ:تور از سطح بسیار بالایی برخوردار است

رکابزن تیم دراپاک استرالیا و فاتح مرحله دوم سی و یکمین دوره تور دوچرخه سواری ایران آذربایجان گفت: رکاب زدن در این دوچرخه سواران حرفه ای کار راحتی نیست و خوشحالم که توانستم در این مرحله به مقام اول برسم.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری،"پیتر کالینگ" که در مرحله دوم سی و یکمین دوره تور دوچرخه سواری آذربایجان موفق شد مسیر 209 کیلومتری را زودتر از بقیه رکابزنان طی کند، اظهار داشت: با توجه به شرایطی که در مسیر بود در کیلومتر 70 مسیر تصمیم گرفتم از رکابزنان جلو تر بروم که در کنار من دو رکابزن دیگر نیز حضور داشتند که همراه آنها مسیر را طی کردم و در نهایت با تلاشی که داشتم موفق شدم در ادامه مسیر جلو تر از آنها به خط پایان برسم.
وی افزود: درمسیر سر بالایی کمک خوبی در اول شدن من کرد و به دلیل دسته دسته شدن رکابزنان من و دونفر دیگر از دوچرخه سواران توانستیم زود تر از بقیه مسیر را طی کنیم.
کالینگ در مورد سطح تور عنوان کرد: سطح تور بسیار خوب و عالی است و همه رکابزنان از توانایی و پتانسیل بالایی برخوردار هستند و رکاب زدن در بین این دوچرخه سواران کار آسانی نیست.
مرحله سوم سی و یکمین دوره تور دوچرخه سواری ایران آذربایجان، فردا یکشنبه در مسیر منطقه آزاد ارس به سمت تبریز برگزار خواهد شد.

تاريخ  ارسال:شنبه 25 ارديبهشت 1395 - 18:27

تعداد بازديد: 285

کد:34077-1397 

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.