FARSI  خانه


مسابقات دوچرخه سواری پیست قهرمانی کشور در مشهد برگزار شد              در جلسه وزیر ورزش و وجوانان با روسای فدراسیونهای ورزشی دکتر سلطانی فر از سمیه یزدانی تقدیر کرد             مدیر روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.              کاپ و مدال های افتخارآفرینان دوچرخه سواری در موزه کمیته ملی المپیک              قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد             

دوشنبه 31 تير 1398

کلام روز

نامگذاری سال 1398
رونق تولید


شهرداری تبریز با اقتدار قهرمان تور سی و یکم شد

تیم شهرداری تبریز با اقتدار تمام قهرمان سی و یکمین دوره تور دوچرخه سواری ایران آذربایجان شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری،با رسیدن دوچرخه سواران به خط پایان مرحله ششم تور سی و یکم، نتایج تیمی مجموع شش مرحله نیز مشخص شد.
رکابزنان تیم شهرداری تبریز که دیروز در مسیر سرعین به پیست اسکی سهند در بخش انفرادی حائز رتبه های اول، سوم، چهارم و پنجم شده بودند، امروز هم عملکرد تیمی خوبی داشتند و در نهایت با هدایت قادر میزبانی و تفکرات ناصر هوشیار توانستند با قدرت تمام به عنوان قهرمان بخش تیمی تور سی و یکم شناخته شوند.
بر این اساس تیم شهرداری تبریز با ثبت زمان مجموع 72 ساعت و 20 دقیقه و هفت ثانیه در صدر بخش تیمی شش مرحله قرار گرفت و قهرمان شد.پس از تیم شهرداری تبریز، تیم پیشگامان کویر یزد با زمان 72 ساعت و 35 دقیقه و 38 ثانیه در رتبه دوم ایستاد و تیم وینو فور ائور قزاقستان با 72 ساعت و 47 دقیقه و 38 ثانیه در رده سوم قرار گرفت.

تاريخ  ارسال:چهارشنبه 29 ارديبهشت 1395 - 16:18

تعداد بازديد: 353

کد:34098-1398 

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.